Tapety do łazienki

Tapety do łazienki to coraz popularniejsza forma ozdoby ścian w pomieszczeniu łazienki. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim rozmaitym wzorom, różnym kolorom, a także łatwości w nakładaniu tapety oraz późniejszej jej zmianie. Tapety zmywalne do łazienki cechują się łatwością w utrzymaniu ich czystości. Zobacz ofertę naszych tapet łazienkowych w wielu popularnych wzorach takich jak: w romby, kafelki, paski, a także wiele innych geometrycznych i nie tylko wzorów. Zapewniamy, iż sprzedawane przez nas tapety do łazienki zostały wykonane w najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu ich kolory nie bledną nawet po wielokrotnym zmywaniu tapet.

Tapety do łazienki - doskonała alternatywa dla płytek

W dzisiejszych czasach niezwykle popularną metodą wykończenia ścian łazienki są płytki. Wiele osób ceni to rozwiązanie jako bardzo trwałe, "na lata". W praktyce jednak często należy uważać, aby nie uszkodzić żadnej z płytek, bowiem taka usterka może skutkować w ekstremalnych przypadkach nawet zmianą całego wnętrza pomieszczenia. Bardzo dobrą alternatywą dla tego typu rozwiązania jest zastosowanie specjalnych tapet zmywalnych do łazienki. Dzięki zastosowaniu w nich nowoczesnych technologii są one odporne na wilgoć, częste zmiany temperatur, a także nadają się do codziennego zmywania wodą z mydłem lub innym środkiem dezynfekującym. Mnogość wzorów sprawia, że w ofercie sklepu 4wall.pl każdy zajdzie coś dla siebie.

Tapeta do łazienki - łatwa zmiana, piorunujący efekt

Chcesz pierwszy raz położyć "coś" na ściany łazienki? A może masz już tapetę, ale znudził Ci się jej kolor? Z naszymi tapetami zarówno nowa aranżacja wnętrza, jak i zmiana już istniejącej są bardzo proste. Wysokiej jakości flizelinowe tapety zapewniają nie tylko wodoodporność, ale także łatwość w ich nakładaniu i zdejmowaniu. Przy montażu tapety na ścianę gruby materiał nie rwie się tak, jak ma to miejsce w przypadku tapet papierowych. Bez obaw można go naciągać i formować odpowiednio do kształtu ściany. Tapety zostały wykonane w taki sposób, aby nawet duża warstwa kleju nie rozmoczyła żadnej z warstw. W przypadku, gdy pragniemy zmienić kolor lub kształt tapety zmywalnej do łazienki również nic nie stoi na przeszkodzie. Odpowiednie pociągnięcie za róg nałożonego pasa tapety umożliwi całkowite usunięcie go ze ściany bez pozostawiania żadnych śladów.

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Nasza strona decowall.pl wykorzystuje pliki cookies.